23 marca 2021

Znamy datę i formułę Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021

eLOGISTICS 2021- New Era is loading… – to hasła przewodnie, które przyświecać będzie 15-stej jubileuszowej już edycji Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021, który w tym roku odbędzie się w dniach 19-20 maja i zorganizowany zostanie 100% w formule online.

Nikogo nie trzeba przekonywać o rosnącym znaczeniu logistyki w otaczającej nas rzeczywistości. Ta dziedzina, podobnie jak wiele innych, musi sprostać dynamicznym i często nieprzewidywanym zmianom, których wszyscy jesteśmy świadkami.

  • Jakie innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki stosowane są w magazynach?
  • Jakie trendy w zakresie inteligentnej mobilności wspierają rozwój obszarów miejskich?
  • Jak zapewnić zrównoważony rozwój i ekologiczne podejście w logistyce?
  • Jakie wyzwania logistyce stawia rozwój e-commerce i jakie technologie pozwalają na te wyzwania efektywnie odpowiadać?
  • Czy sztuczna inteligencja, Internet Rzeczy, digitalizacja to tylko modne hasła  czy raczej nieodzowny element rozwoju logistyki?

To przykładowe pytania, na które odpowiedź znajdziecie podczas 15-tej, jubileuszowej już edycji Polskiego Kongresu Logistycznego eLOGISTICS 2021, która odbędzie się online w dniach 19-20 maja pod hasłem: New Era is loading. Doświadczeni gracze rynkowi znający od podszewki meandry logistyki zaprezentują praktyczne rozwiązania w tym obszarze, które sprawdzają się już dziś oraz pokażą perspektywę „logistyki jutra”.

Zapraszamy do współpracy partnerów i sponsorów, zobaczcie jak wygląda nowa era w logistyce.Więcej na stronie www.logistics.pl

Już dziś zapraszamy do dołączenia do wydarzenia.
Kliknij w poniższy banner i dowiedz się więcej.

 

 

Skontaktuj się z nami