30 grudnia 2021

Debata online | Człowiek w sercu logistyki – rozwój branży i trendy w zatrudnieniu w 2022 roku

Branża logistyczna, dynamicznie rozwijająca się podczas pandemii i planująca dalszy wzrost mocno odczuwa potrzeby kadrowe na każdym poziomie kompetencji. Tymczasem na rynku pracy obserwujemy największy od 15 lat niedobór talentów. Czy w tej sytuacji pozytywne trendy rozwojowe w logistyce utrzymają się również w 2022 roku? Jakie działania mogą podjąć pracodawcy, by zapewnić sobie dostęp do potrzebnych kompetencji? Czy automatyzacja procesów jest najlepszym rozwiązaniem braku kadr? Co prognozy rozwoju dla obszaru logistyki mówią o przyszłym zapotrzebowaniu na pracowników?

Zapraszamy do uczestnictwa w debacie, w trakcie której przedstawiciele Manpower oraz Łukasiewicz – Instytutu Logistyki i Magazynowania, razem z liderami obszaru logistyki przyjrzą się najnowszym trendom i nastrojom panującym w obszarze zarządzania talentami w logistyce i porozmawiają o jej przyszłości.

Debata:

  • Podsumowanie 2021 i prognozy na 2022.
  • Jak przygotować pracowników do zmian związanych z automatyzacją procesów i wdrożeniem nowych rozwiązań technologicznych?
  • W jaki sposób firmy mogą zapewnić sobie potrzebne kompetencje?
  • Jak zatrzymać w organizacji kluczowe talenty?

Termin: 13.01.2021

Godzina: 9:30 – 10:30

Aby dołączyć do wydarzenia i poznać prognozy dotyczące przyszłości logistyki – należy zarejestrować się
poprzez formularz zgłoszeniowy

Skontaktuj się z nami